Cimbom’a talih kuşu kondu

Cimbom’a talih kuşu kondu

person access_time 8 Ağustos 2016 Pazartesi , 15:36:37

Galatasaray'ın sponsorluk için NEF Gayrimenkul ile seneliği 3 milyon dolardan 4 yıllık anlaşma sağlamak üzere olduğu ortaya çıktı.

Galatasaray'da taraftarların merakla beklediği sponsor sorusu cevap buluyor...

Sarı kırmızılı kulüpten alınan bilgilere göre Galatasaray'ın yeni sponsoru kısa süre içerisinde açıklanacak. İki firma ile görüştüğü belirtilen Galatasaray'ın Gayrimenkul şirketi 'NEF' ile anlaşma aşamasında olduğu aktarıldı. Nef'in Galatasaray'a yıllık 3 milyon dolar vereceği, İki taraf arasındaki anlaşmanın ise 4 yıllık olacağı öğrenildi.

YİNE GAYRİMENKUL ŞİRKETİ

Geçtiğimiz sezonda Dumankaya'nın ana sponsor olduğu sarı-kırmızılı takım böylece yine bir gayrimenkul şirketi ile anlaşmış olacak. Nef bu anlaşma ile Amerika'daki büyüme stratejisi çerçevesinde Galatasaray ile farklı çalışmalar da yapabilecek.

NAZİFOĞLU SÖYLEMİŞTİ

Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu önceki günlerde yaptığı açıklamada sponsorlukla ilgili görüşmelerin son aşamada olduğunu ifade etmişti. Nazifoğlu, 'NEF' iddialarını yalanlamazken başkan Dursun Özbek'in konuyla ilgilendiğini ve anlaşmanın kısa sürede sonuçlanacağını belirtmişti.

 

folder_openEtiketler

Yorum yap